Wszystkie kategorie

Aktualności

Jesteś tutaj : Strona główna > Aktualności

Zhuzhou Lifa Cemented Carbide Industrial Co., LTD uczestniczyła w targach METALLOOBRABOTKA 2023 w Rosji

Czas: 2023-06-26 Trafienia: 23

Powierzchnię wystawienniczą wynoszącą 40,000 1,070 metrów kwadratowych zajmowało 14 wystawców z 80 krajów świata. Powierzchnia wystawiennicza wzrosła w tym roku o 50% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, a liczba zwiedzających pierwszego dnia wzrosła o 301% w porównaniu z rokiem poprzednim. Wśród nich 28 chińskich firm referencyjnych stanowiło XNUMX% ogólnej liczby wystawców, co oznacza znaczny wzrost liczby chińskich wystawców i powierzchni wystawienniczej w porównaniu do lat ubiegłych. Dzięki swojej skali i efektywności znalazły się w pierwszej dziesiątce wiodących targów obrabiarek na świecie.

mtxx02

Pierwszego dnia wystawy, 22 maja, stoisko Zhuzhou LIFA przyciągnęło wielu przyjaciół z branży, którzy chcieli się zatrzymać i dowiedzieć więcej. Zagraniczny zespół Zhuzhou LIFA zaprezentował nowe płytki CNC dla branży części samochodowych i przemysłu lotniczego oraz płytki do cięcia grawitacyjnego, które spotkały się z szerokim uznaniem rynku.

Wielu klientów krajowych i zagranicznych z lokalnej Rosji, Białorusi, Włoch itp. zatrzymywało się na naszym stoisku i omawiało wiele szczegółów na temat produktów.

mtxx04

mtxx01

Gorące kategorie