Wszystkie kategorie

Newsy

Jesteś tutaj : Strona główna > Newsy

Zhuzhou Lifa Cemented Carbide industrial Co ltd uczestniczyła w 18. wystawie CIMT

Czas: 2023-04-20 Trafienia: 47

CIMT (China International Machine Tool Show) to jedne z największych i najbardziej wpływowych targów obrabiarek i technologii produkcji w Azji na świecie. Odbywa się co dwa lata w Pekinie w Chinach i przyciąga wystawców, gości branżowych i ekspertów branżowych z całego świata. Targi organizowane są przez Chińskie Stowarzyszenie Producentów Obrabiarek i Narzędzi (CMTBA) i stanowią ważną platformę do inicjowania działalności gospodarczej, tworzenia sieci kontaktów i wymiany informacji w branży obrabiarek. CIMT prezentuje najnowsze technologie, innowacje i trendy w dziedzinie obrabiarek, w tym maszyny CNC, szlifierki, frezarki, tokarki, wiertarki, narzędzia skrawające, metrologię, systemy sterowania i akcesoria. Jest skierowany do profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, lotniczej, energetycznej, elektronicznej, technologii medycznej i innych branż korzystających z obrabiarek. Oprócz wystawy CIMT oferuje również obszerny program wspierający, na który składają się konferencje, seminaria, warsztaty i prezentacje techniczne. Tutaj eksperci i przedstawiciele branży mogą podzielić się swoją wiedzą, omówić aktualne wyzwania i możliwości oraz dowiedzieć się o najnowszych wydarzeniach na rynku. Z biegiem lat CIMT przekształciło się w ważne wydarzenie dla branży obrabiarek i oferuje zarówno krajowym, jak i międzynarodowym wystawcom oraz odwiedzającym doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, promowania współpracy oraz poznania najnowszych osiągnięć i technologii w dziedzinie obrabiarek .

wps1_Dostępny

Firma Zhuzhou Lifa Cemented Carbide industrial Co Ltd wzięła udział w 18. Międzynarodowym Salonie Obrabiarek w Chinach. Nasze stoisko nr E8-B412. przyciągnęła wielu dealerów i użytkowników końcowych w kraju i za granicą, aby komunikować się z nami i dowiedzieć się więcej o naszych wkładki z węglika w miejscu wystawy. Niektórzy klienci kupili także próbki na próbę. Mam nadzieję, że nasze produkty będą mogły w przyszłości zająć większy udział w rynku,

wps2_Dostępny
wps3_Dostępny
wps4_Dostępny
wps5_Dostępny
wps6_Dostępny
wps7_Dostępny

Międzynarodowe targi obrabiarek CIMT China odbywają się co dwa lata, a zatem po raz 19., poprzednio w kwietniu 2025 r. w Pekinie. W takim razie spotka się z Tobą firma Zhuzhou Lifa Cemented Carbide industrial Co Ltd.


Poprzedni: Co to są wkładki węglikowe?

Następny : żaden

Gorące kategorie